Interiérove roletky

COLLETE roletka

Nový typ roletky určený pre montáž na rám plastových okien a drevených euro okien. Má kryt návinu a hliníkové vodiace lišty, v ponuke aj v imitáciách dreva, ovládaná je retiazkou.Rozmery pre objednávanie sa merajú na najotvorenejšej vnútornej hrane zasklievacích líšt. Je potrebné uviesť či ide o kolmé alebo šikmé zasklievacie lišty.

Farebnosť a druh látky pdf


JAZZ EXPERT roletka

Látkové roletky sú klasické interiérové rolety s možnosťou uchytenia na stenu alebo strop. Vyrábame ich v rôznych farebných prevedeniach a vzoroch. Ovládanie je gulôčkovou retiazkou, ktoré môže byť vpravo alebo vľavo.
Roletky Color Standard sú zvýrazňujúcim prvkom obytných miestností a kancelárií.

Farebnosť a druh látky pdf


Látková roletka JAZZ EXPERT DEŇ/NOC

JAZZ EXPERT DEŇ/NOC je univerzálna látková roleta, obľúbená pre svoj jednoduchý dizajn. Retiazkové ovládanie umožňuje pohodlné ovládanie rolety s možnosťou nastavenie vzájomnej polohy priehľadných a nepriehľadných pruhov látky. Roletu možno namontovať na stenu i do stropu. Komponenty sa dodávajú vo viacerých farebných odtieňoch.

Vzorkovník látok deň a noc

 


Látková roletka COLLETE XL DEŇ/NOC

Elegantná látková roleta s boxom a bočnými krycími lištami. V ponuke aj v imitáciách dreva. Je určená pre drevené aj plastové okná a dvere, vhodná do každého typu interiéru. Retiazkové ovládanie umožňuje komfortné nastavenie polohy priehľadných a nepriehľadných pruhov látky.

Vzorkovník látok deň a noc

…………………………………………………………………………………………………..

Strešná roletka

Vhodná do rozmeru 1200 x 1400 mm. Roletka je určená iba pre strešné okná!

  • Látka: 100 % polyester, výber vzoru a farby podľa vzorkovníka
  • Hriadeľ: hliníkový profil s priemerom 25 mm
  • Krycia lišta návinu: hliníkový profil, farba biela, strieborná
  • Bočná krycia lišta: hliníkový profil, farba biela, hnedá, strieborná, priemer 32 x 25 mm, pri pogumovanej látke 50 x 20 mm
  • Krytky boxu: plastové, farba biela, šedá
  • Vodiace lišty: hliníkové, farba biela, strieborná
  • Ovládanie: pružina a madlo