Vertikálne žalúzie

Vertikálne žalúzie v sebe spájajú slnečnú clonu a efektnú dekoráciu interiéru.

Tvoria vkusnú a modernú dominantu bytových a kancelárskych priestorov a zároveň spoľahlivo nahrádzajú tradičné dekoračné prvky, ako závesy a záclony.

Vďaka modernému designu a širokej škále farieb dokážu elegantným spôsobom dotvoriť interiér bytu či kancelárie a dať im nový nevšedný rozmer.

Nosník vertikálnej žalúzie je vyrobený z povrchovo upraveného hliníka. Prevodové ústrojenstvo je vyrobené z tvrdeného plastu.

Vertikálne žalúzie sú ideálnym riešením pre zatienenie spoločenských a reprezentačných priestorov, ordinácií a kancelárií, ale uplatnenie nájdu aj v domácich interiéroch ako nahrada záclon i závesov. Často sa používajú ako vizuálny oddeľovací prvok. Sú vhodné aj na zatienenie veľkých plôch.

Široká škála farieb a vzorov umožňuje ich rôzne kombinácie a dáva možnosť vytvoriť si vlastný originálny interiér. Nový vzorkovník látok vás prekvapí svojou rozmanitosťou a modernými farebnými odtieňmi.

Všetky látky sú vhodné aj pre alergikov, nezachytávajú prach a nevyžadujú takmer žiadnu údržbu. Klasický typ vertikálnej žalúzie rolex replicas so šírkou lamely 127 mm.

Žalúzie sa sťahuje textilnou šnúrkou s plastovým ťažidlom, lamely sa natáčajú guĺôčkovou retiazkou. Horný profil a komponenty v bielej farbe, látky podľa aktuálneho vzorkovníka.

Základná zostava vertikálnej žalúzie

  • Horný  profil: hliníkový profil štandard v bielej farbe
  • Lamela: látková š. 127 mm, prekrytie 12mm, farba a vzor podľa aktuálneho vzorkovníka
  • Ovládanie: šťahovanie žalúzie šnúrou, naklápanie lamiel guľôčkovou retiazkou – v bielej farbe
  • Závažie ovládania: plastové biele
  • Závažie látky: plastové biele
  • Uchytenie látky: plastový jazdec a plastové ramienko, farba biela

DRUH A FAREBNOSŤ LÁTOK NA VERTIKÁLNE ŹALÚZIE